*

4 komentáře

Zdravím, vše ok rostou, ani jedna nazmar. Začínají houstnout, těším se, že tento rok opravdu zaberou. Pošlu foto, nebojte.

Duben 26, 2014

Dovoluji si u Vás objednat 25 kusů habrů s balem 2x přesazovaných o výšce 100-120cm, dále 10 kusů smrku obyčejného velikosti 25-35cm a 20 kusů Hedera helix.

Současně si Vám dovoluji zaslat fotky 80-metrového živého plotu z habrů zakoupených od Vás v podobě prostokořenných rostlin v roce 2008 – stav během vysazování, dále stav v roce 2011 a také stav plotu v květnu letošního roku, kdy byl již zcela zakryt drátěný plot vysoký 180cm. Živý plot je po necelých 5 letech skutečně nádherný.
Děkuji, s pozdravem

Duben 26, 2014

Asi před 2 lety jsme si u Vás zakoupili habry. Letos už jsou opravdu nádherné, jsme za ně moc rádi. Jinak z těch 170 sazenic vydržely úplně všechny!

Duben 26, 2014

Velice si cením vaší nabídky zaslat náhradou za neujaté tisy nové, ale nakonec nebudou potřeba. Začal jsem s přesazováním na celé zahradě. Rozrostly se tu nějaké svídy, sami tu vyrostly hlohy, neznámo odkud se tu ujal ptačí zob, takže tisy nakonec necháme jen v přední části u cesty, zbytek osazuji „na divoko“, konec živého plotu u lesa dosázím stromky.

Nakonec to osázení nějak vyplynulo z reality – zahrada nám končí v lese a jednolitý plot by sice byl elegantní, ale moc by se sem nehodil, zvlášť když navazuje na olemování lesa trnkami a šípky. Sice by bodly tak 2-3 sazenice toho tisu, ale snad se nám povede těch pár namnožit, ať se zbytečně neplatí poštovné. Ještě jednou vám velice děkuji za váš přístup k našim problémům a za zaslané sazeničky.

Září 20, 2012